ServerBook.cz


Pridáť server

 Jak optimalizovat VPN, abyste si zlepšili zážitek ze hry

Některé země online hazard zcela zakázaly. Někteří lidé, kteří žijí v těchto zemích, používají VPN, aby si tím pomohli získat přístup k webům s hazardními hrami online, ke kterým by normálně ze své země neměli přístup. VPN je nástroj pro změnu vaší IP adresy. Síť VPN skrývá vaši skutečnou polohu a šifruje vaše internetové připojení. Optimalizací VPN se vám tedy otevře obrovská paleta různých online kasin, ke kterým byste normálně přístup neměli. Zvláště Česká republika je na toto celkem přísná.

Mnoho společností VPN začalo cílit na hráče, jako na svůj nový cílový trh, aby hráči vyzkoušeli jejich služby. Tyto společnosti tvrdí, že pomocí jejich softwaru VPN zlepší jejich herní zážitky a umožní jim hrát hry mimo jejich země. Zde je několik tipů, jak optimalizovat vaši VPN, abyste měli bezproblémové hraní online her.

Rychlost

Než použijete svou VPN supersílu ve snaze porazit svého nepřítele, je vždy dobré znát rychlost internetu. Optimalizujte proto rychlost svého internetu následovně. Zkontrolujte, zda pro svou hru potřebujete určitý počet ISP. Je řada webů, které testují rychlost VPN. Je také vhodné restartovat počítač, modem a směrovač. Zavřením všech otevřených aplikací, jako je Facebook, Whatsapp a dalších aplikací běžících na pozadí, lze optimalizovat výkon vašeho počítače a také eliminovat možnost zamrznutí. Vždy mějte na paměti, že vaše připojení může vyžadovat určitou optimalizaci při práci s VPN.

Umístění

VPN poskytuje zabezpečené připojení z vašeho počítače k ​​serveru VPN, který běží přes vaše internetové připojení. Software ke správě provozu využívá mnoho serverů. Jedna věc, kterou můžete udělat, abyste se vyhnuli nestabilnímu připojení, je vybrat si a připojit se k nejbližšímu serveru ve vašem okolí. Slouží ke zkrácení cestovní vzdálenosti vašich dat z jednoho bodu do druhého. Předpokládejme, že jste v New Yorku a jste připojeni k jednomu ze serverů ve Číně, představte si vzdálenost, kterou musí vaše data projít. Obecně platí, že čím blíže jste k hernímu serveru, tím rychlejší je vaše internetové připojení.

Nastavení protokolu internetu

Některé služby VPN umožňují svým uživatelům upravovat protokoly VPN. Existují dva typy internetového protokolu, UDP - nebo-li User Datagram Protocol a TCP nebo Transmission Control Protocol. UDP je mnohem méně spolehlivá služba, ale dobré na tom je, že má méně omezení. Zrychlení rychlosti internetu. Protokol TCP je na druhé straně pomalejší, ale spolehlivější při doručování dat a jakmile dojde ke ztrátě paketů, je nutné jej znovu doručit.

Toto jsou některé z tipů, jak zlepšit zážitek z online hraní při připojení k síti VPN. Ujistěte se, že jste vše zkontrolovali, než přejdete do bitevního pole a začnete zabíjet svého protivníka. Nikdo nechce být vyrušen nebo odpojen během intenzivní bitvy nebo při napínavé hře v kasinu.

Využití správného VPN je skvělou příležitostí pro to, aby se vám otevřel nový svět online her a online kasin, kde byste běžně, jak jsme již zmínili výše, neměli přístup. Zlepšit herní výkon a rychlost internetu je proto skutečně klíčová záležitost na kterou byste se rozhodně měli soustředit. Ještě předtím než začněte, si však ověřte co potřebujete, obecně platí, že kasino hry vyžadují méně složitější systémy VPN než při vysoce graficky založených online hrách.


Copyright 2021 ServerBook.cz • This page is powered by Steam